Главная » 2017 » Грудень » 1 » Бесіда-діалог «Проблеми насильство в сім’ї»
14:59
Бесіда-діалог «Проблеми насильство в сім’ї»
З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Ця акція прагне привернути увагу суспільства до різних форм насильства, від якого страждають жінки, діти, чоловіки – проблем домашнього насильства, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми тощо.
Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відділом обслуговування Віньковецької ЦРБ спільно з Віньковецьким бюро з надання безоплатної  вторинної правової  допомоги для працівників бібліотек району проведено бесіду-діалог «Проблеми насильство в сім’ї»

Насильство — це не те, що трапляється тільки з іншими, це те, що стосується кожного з нас. Що з ним робити? Як розпізнати? Як визначити межу між позитивною енергією та руйнівною силою? Як вберегти себе та інших від цієї сили?  Саме такі питання розглядались в ході діалогу.

Фахівець Віньковецького бюро правової допомоги Біла О.В., розповіла про основні види насильства, його ознаки та закликала не мовчати, коли хтось зазнає насильства або стає його свідком, також ознайомила присутніх з переліком установ, до яких можна звертатися по допомогу. «Ми звикли, що сміття з хати не виносять, однак насильство в сім’ї – це те сміття, яке треба виносити, – наголосила пані Ольга. – Не мовчіть, повідомляйте про такі випадки найближчим людям, тим, кому довіряєте». 

Учасники заходу отримали інформаційні матеріали «Пам’ятка проти насилля»,  «У чергу за життям», «Правові документи, які тебе захищають», «У яких випадках і до кого потрібно звертатись».
Просмотров: 147 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar