Главная » 2016 » Вересень » 16 » Історичний портрет «Літописець історії України»
10:52
Історичний портрет «Літописець історії України»

«Я хочу жити, щоб працювати,
страждати і боротись разом з вами».
М.Грушевський.


У кожного роду є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі прикрити пил віків. До таких велетнів української культури, політичної думки і дій останніх двох століть, безперечно, належали Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Грушевський.

Ім’я Михайла Сергійовича Грушевського – це ім’я академіка Всеукраїнської Академії Наук, академіка Академії наук СРСР, колишнього голови Центральної Ради, славетного історика ХХ ст..


До 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського – українського історика, громадського та політичного діяча – у Віньковецькій центральній районній бібліотеці організована виставка-портрет «Великий Українець». На виставці експонуються прижиттєві видання наукових та публіцистичних праць, книги, що простежують шлях видатного українського політика,вченого, історика, в яких відтворено найрізноманітніші факти його наукової, громадської й державно-політичної діяльності. Книжкова виставка приваблює увагу всіх, хто цікавиться постаттю М.С.Грушевського, історією національно-визвольного руху, розвитком вітчизняної історичної науки.

Також для користувачів Інтернет-центру проведено історичний портрет «Літописець історії України». Учасники заходу переглянули документальний фільм «Михайло Грушевський» (режисер Василь Вітер) та включилися до проведення Всеукраїнського опитування «Михайло Грушевський – український історик європейського значення».
Просмотров: 87 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar