Главная » 2015 » Жовтень » 23 » Ярмарок професій
14:30
Ярмарок професій
     Вибір майбутньої професії – складна і відповідальна справа. Як не зробити помилку при виборі професії? Кожна людина у своєму житті хоч би раз, але замислювалася «А чи правильно я вибрав професію»? Якщо в дитинстві ти мріяв стати космонавтом і у результаті став ним, ти – щаслива людина. Далеко не кожному вдається вибрати професію, яка йому подобається, і на це впливає безліч чинників.
    Сьогодні, 23 жовтня 2015 р. двері Віньковецької райдержадміністрації були відкриті для майбутніх випускників шкіл та всіх бажаючих отримати ґрунтовну інформацію про спеціальності, які пропонують навчальні заклади нашого регіону. У Ярмарку професій, який був організований Віньковецьким районним центром зайнятості при підтримці районного відділу освіти взяло участь понад 200 учнів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів Віньковеччини. На Ярмарок було запрошено більше 11 ВНЗ, серед них: Хмельницький національний університет «Поділля», Національна академія Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка, Київський фінансово-економічний коледж Національного університету державної податкової служби України (Кам’янець-Подільське відділення), Кам’янець-Подільське медичне училище, Шепетівське медичне училище, Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету та інші.
    Інформаційним партнером ярмарку виступила Віньковецька центральна районна бібліотека . Фахівці бібліотеки знайомили молодь з інформаційними матеріалами, що розкривають ресурси бібліотеки. Серед них була інформація про всі види послуг, які в даний час надає сучасна бібліотека: умови проходження ЗНО, правила прийому до навчальних закладів для абітурієнтів, порядок складання резюме, реклама нових професій і професій, затребуваних на ринку праці. Також було презентовано книжкову виставку «Путівник для молоді».
     Зробити правильний вибір – значить обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувана на ринку праці. Крім того, вона повинна бути доступною для вас, відповідати вашим природним здібностям, знанням і вмінням. І найголовніше – обрана професія має приносити радість, достаток, задоволення.

 
             
Просмотров: 353 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar