Главная » 2018 » Жовтень » 27 » Ярмарок професій
11:48
Ярмарок професій
     Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. Людина набуває досвіду у процесі певної діяльності, але краще це виходить, коли вона має знання (профорієнтаційні). Є безліч тем, за якими можна працювати зі школярами, адже учні мають знати, які є професії, де можна здобути ту чи іншу спеціальність, що для цього потрібно, як займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість — адже це одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності.
     26 жовтня 2018 року спеціалісти Віньковецької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації в приміщенні районного будинку культури провели традиційний Ярмарок професій для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району.  Цьогоріч Ярмарка проходила у формі профорієнтаційного інтерактивного заходу «Подорож у світ професій». 
      З метою свідомого ставлення до вибору майбутньої професії на заході діяла книжкова виставка «Ринок професій ХХІ століття: Яка з них твоя?», організована працівниками Віньковецької ЦРБ.
  
Просмотров: 47 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar