Главная » 2017 » Липень » 28 » Книжкова п'ятниця: Любов на лінії вогню
14:57
Книжкова п'ятниця: Любов на лінії вогню

«Та якщо двоє кохають справді всім серцем та залишаються щирими у своїх діях і словах, то вони здатні подолати будь-які труднощі»
В. Трофимович

Трофимович В.М. Любов на лінії вогню / Василіса Трофимович; передм. О.Дриги; худож.-оформ.  В.М.Карасик. – Харків: Фоліо, 2016. – 153 с. 

  Він і Вона. Їхнім стосункам не завадить ніщо і ніколи, бо це закон всесвіту — життя має продовжуватися за будь-яких умов. У збірці замальовок Васіліси Трофимович, чарівної дівчини зі сталевим характером бійця, дніпропетровської письменниці, журналіста, колишнього прес-офіцера добровольчих формувань, яка понад півтора року провела в АТО разом зі своїми героями, сплелися разом реальні події, документальні факти і справжні почуття. 
  Справді, це книга для молодих і про молодих, а отже, про кохання, про зраду, про нерозділене почуття і про випадкові стосунки на фронті… Часто буває і таке, адже під час війни емоції у людей більш насичені, яскраві і концентровані, життя має сенс тільки сьогодні, а завтра може й не бути. Тому багато хто з бійців спішить жити, а отже й поспішає любити…
    Ця книга змушує  сміятись і плакати, іноді радіти або молитись, захоплюватись нашими молодими людьми і вибухати гнівом від несправедливості цієї війни…
Просмотров: 60 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar