Главная » 2018 » Листопад » 16 » Книжкова п'ятниця: у житті надважливі любов та прощення
09:59
Книжкова п'ятниця: у житті надважливі любов та прощення
Ткачівська М. Голос перепілки: роман / М.Ткачівська. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2018. – 192 с.

  Марія Ткачівська — українська поетеса, письменниця, перекладач та педагог. Лауреатка премій імені Івана Франка, премії імені В. Стефаника та літературного конкурсу «Коронація слова».
У творчому доробку — поетичні збірки «Просвічені силуети», «Переповнений експрес», «Коли я втікала із раю», духовна поезія «А над нашою вірою вічність» («Початок»), феєрія «День відбілює ніч», новели та оповідки «Подарунок від динозавра», художні замальовки та есе німецькою мовою «Die Ukraine von A bis Z (witzig, würzig, interessant)» — «Україна від А до Я (весело, цікаво і з перчиком), романи «Тримай мене, ковзанко», «Я і мій Дон Жуан», «Голос перепілки», дитячий роман «Обережно, діти!», авторські афоризми (збірки «Вона — королева і колонізаторка», «Він — повелитель і приборкувач», «Любов — бруківка всіх доріг»).
   У новому романі «Голос перепілки» йдеться про щастя та горе, неймовірні перипетії людських доль, про сакральність зв’язку матері та дитини, про людяність та гідність, любов та прощення, непросту взаємодію чоловіка та жінки, різноманіття бачення життя, про глухі кути та світло надії.
   Авторка переконана, що у житті надважливі любов та прощення.
Просмотров: 19 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar