Главная » 2017 » Травень » 5 » Книжкова п’ятниця: реалії українського села у творчості Дарини Гнатко
08:31
Книжкова п’ятниця: реалії українського села у творчості Дарини Гнатко
Гнатко, Дарина
   Катерина
: роман / Д. Гнатко. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 256 с.

    Дарина Гнатко (Юлія Іргізова) – нова зірка української прози, дипломант міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».
   В дитинстві багато часу майбутня письменниця проводила зі своєю бабусею, яка була нащадком козацького роду. Саме бабуся повідала Дарині історію її роду, об'єктивно виклавши події минулих років: про безчинства і вбивства, які вершили комуністи. Саме реальні події надихнули дівчину до створення літературних творів. Всі ці перекази пізніше вона вплела в сюжети своїх книг.

    Першою значущою перемогою авторки стала участь автора в конкурсі «Коронація слова – 2015», де роман «Катерина» здобув перемогу в номінації «Вибір видавця».

   Ліричний роман, події якого відбуваються в Україні ХІХ століття на Полтавщині. Катруся росла без мами, а коли в хаті з’явилася зла мачуха, її життя взагалі стало нестерпним. Килина, яка зненавиділа дівчинку з першого погляду, навіть хоче одружити пасербицю з огидним сотником Яковенком. Але Катерина вже закохана в пана Криштофа Гнатовського, який відповідає їй тим самим почуттям. Простолюдинка стає дружиною графа!
Та чи зможуть бути щасливими колишня наймичка і нащадок знатного роду?
Просмотров: 93 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar