Главная » 2018 » Листопад » 22 » Народ мій є! Народ мій завжди буде!
10:11
Народ мій є! Народ мій завжди буде!
Щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) вся Україна вже 5-й рік поспіль відзначає День Гідності та Свободи.
На знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави  та з нагоди  Дня Гідності і Свободи 21 листопада 2018 року у залі засідань Віньковецької районної державної адміністрації працівниками центральної районної бібліотеки проведено урочистості «Народ мій є! Народ мій завжди буде!».
До  відзначення долучились громадські організації селища та шкільна молодь.
Учасники заходу ознайомились з поняттями «гідність»  та «свобода», отримали інформацію про події на Майдані Незалежності та на Сході України,  про героїв, які віддали життя за Україну. Із щемом у серці звучала поетика Майданів, яку декламували ведучі Богдан Волковинський, студент КУК, та Валерія Жук, учениця Віньковецького ліцею. Патріотична пісня подарувала присутнім Наталія Косарєва, методиста РБК.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх героїв, які віддали своє життя за Україну та сьогодні стоять на сторожі її незалежності, а учнівська молодь запалила свічі  та поклала квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченка та пам’ятного знаку на Алеї українських патріотів.
Усі присутні могли ознайомитись із тематичною виставкою  «Революція Гідності: ціна свободи», що містить як документальні видання, так і художню літературу про ті буремні події у самому серці України.

Без усякого сумніву, минуло зовсім небагато часу і про Героїв Майдану пишуться книги, знімаються кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої із терористами, російськими найманцями протиставили їм свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін. 

 
    
Просмотров: 25 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar