Главная » 2016 » Червень » 24 » Святкування Дня Конституції та Дня молоді
14:49
Святкування Дня Конституції та Дня молоді
24 червня  на центральній площі Віньковець відбулися урочистості, присвячені 20-й річниці Конституції України і Дню молоді.   

Святкування відкрив голова Віньковецької районної державної адміністрації В.Б.Лелюк: «Сьогодні я б хотів побажати усім присутнім добробуту, достатку, миру і нехай реалізуються усі права та свободи, які записані в Основному Законі, адже цей Закон передбачає право на збори та відзначення свят. І одним з таких свят є День молоді. День тієї частини суспільства, яка є найбільш радикальною, найбільш креативною, яка є рушієм соціальних та політичних процесів у будь-якій державі світу. Радий з того, що на урочистостях присутні молоді люди. Вітаючи їх зі святом, хочу побажати кращого майбутнього для них і загалом для нашої держави, адже це майбутнє значною мірою залежить від молоді, бо їм творити і утверджувати міцну Українську державу».

Вітаючи віньківчан із визначними святами, голова районної ради А.П.Ходюк щиро подякував усім віньківчанам за сумлінну працю на відповідальних ділянках, які їм довірено, побажав їм міцного здоров’я, а у їх особі всім землякам, їх родинам всіляких гараздів, сповнення заповітних мрій та мирного неба, що так актуально сьогодні. 

       
Під час святкування відбулось нагородження спільними грамотами краян, а також відзначено переможців районного конкурсу «Молода людина року». 

Своїми талантами присутніх тішили: Ірина Рейтаровська, Віктор Волковський, Катерина Білоус, Богдан Волковинський, Богдан Товкало, Ольга Ялтусевич.
Просмотров: 151 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar