Главная » 2015 » Листопад » 25 » Вебінар “Децентралізація та заклади культури досвід Польщі та перспективи реформи Україні”
08:27
Вебінар “Децентралізація та заклади культури досвід Польщі та перспективи реформи Україні”
    24 листопада в Американському домі відбувся вебінар “Децентралізація та заклади культури досвід Польщі та перспективи реформи Україні”.
    Як реформа децентралізації та місцевого самоврядування вплине на галузь культури? Які виклики стоять перед закладами культури на місцях? Як проводили подібну реформу в Польщі та які уроки заклади культури винесли після 10 років функціонування в децентралізованих громадах? Як заклади культури можуть знайти своє місце у реформаторській діяльності та окреслити шляхи подальшого розвитку?
    На ці та інші запитання відповідали: Ростислав Карандєєв – заступник Міністра культури України та Яцек Войнаровськи – програмний директор Інституту публічної політики (Варшава, Польща), радник Міністра адміністрації та цифрових технологій.
    До вебінару приєдналися працівники культури Віньковеччини: начальник відділу культури В.Гордун, директор Віньковецької ЦБС Л.Нетреба, працівники центральної районної бібліотеки.
Просмотров: 307 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar