Главная » 2017 » Листопад » 21 » З Україною в серці
15:09
З Україною в серці
День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
Сьогодні, в актовій залі Віньковецької районної державної адміністрації, відбулись урочистості "З Україною в серці" з нагоди Дня Гідності і Свободи. До заходу зокрема долучились представники влади, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій, учнівська молодь, небайдужі містяни.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова Віньковецької районної адміністрації Віталій Борисович Лелюк. Упродовж урочистостей для присутніх на екрані демонструвалися тематичні ролики подій Революції Гідності, а також звичайних буднів тих, хто захищає територіальну цілісність України у зоні АТО.

Для учасників урочистостей лунали патріотичні пісні у виконанні вихованців Віньковецької ДШМ та методиста Віньковецького РБК Н.Шевчук.
Героям Майдану, всім полеглим за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.
Присутні пoклaли квіти до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка та пам’ятного знака на Алеї українських патріотів. Звісно, ніякі слова, ніякі співчуття не повернуть загиблих їх родинам, але завдяки таким справжнім  патріотам ми зараз живемо, працюємо, кохаємо...
Не забуваймо наших героїв, вони не вмирають!

    
Просмотров: 198 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar