Главная » Статьи » Віртуальні виствки » Це вам цікаво)

Ті, що увiчнюють красу: Микола Анісімов та Антоніна Штогрин
     Живопис і графіка, єдність і протилежність, Поділля і Крим, брат і сестра… Двоє художників Микола Анісімов та Антоніна Штогрин, поєднавши чіткі й суворі лінії з теплими живими фарбами, презентували свої роботи.  
    Микола Олексійович Анісімов народився 12 грудня 1962 р. у  селі Майдан-Олександрівський Віньковецького району Хмельницької області — український художник (графік). Член Національної спілки художників України від 2008 року. Закінчив республіканську художню школу імені Тараса Шевченка в Києві. 1989 року закінчив Український поліграфічний інститут імені Івана Федорова у Львові (нині Українська академія друкарства). Від 1991 працював у православних храмах Кримської і Хмельницької єпархій, виконував стінні розписи, інші іконописні роботи. Далі деякий час жив і працював у Кам'янці-Подільському: був викладачем, директором (у березні-серпні 1995 року) художньо-промислової школи імені Гагенмейстера .  Нині живе в Криму — в місті Саки.
    Антоніна Олексївна Штогрин (уроджена Анісімова) народилась 29 червня 1967 р. у селі Майдан-Олександрівський Віньковецького району Хмельницької області — українська художниця. Член Національної спілки художників України від 2010 року. Закінчила у 1985 р. Київську республіканську художню школу імені Тараса Шевченка (станковий живопис), Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва (нині Львівська національна академія мистецтв; навчалася від 1988, художник-модельєр). Старший викладач кафедри «Образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва» (живопис, техніки живопису) Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Працює в техніці олійного живопису, в манері постмодерну.
     Пропонуємо переглянути частину робіт із самобутньої творчості Миколи Анісімова та Антоніни Штогрин. Приємного перегляду!


 
 
Категория: Це вам цікаво) | Добавил: VCRB (28-06-2015)
Просмотров: 395
Всего комментариев: 0
avatar