Історія співпраці Віньковецької ЦРБ з Програмою «Бібліоміст» розпочинає свій відлік з листопада 2010 року. Саме тоді ЦРБ, Дашковецька, Зіньківська №1 та Яснозірська бібліотеки-філії взяли участь в оголошеному проекті «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету ІІ», що започаткований Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст».
      ЦРБ у лютому 2011 року була офіційно оголошена одним із 730 переможців другого раунду конкурсу з організації нових бібліотечних послуг з використанням доступу до Інтернету програми «Бібліоміст» під час прес-конференції у Національному інформаційному агентстві «Укрінформ».
      У серпні 2011 року комп'ютерне обладнання було встановлено у центральній районній бібліотеці – 5 комп'ютерів та у публічних бібліотеках сіл Дашківці, Зіньків, Яснозір’я – по 3 комп'ютери. До комплектів техніки також входять сканери, принтери, веб-камери та навушники. ПК оснащені ліцензійним програмним забезпеченням
      7 вересня 2011 р. відбулося урочисте відкриття Інтернет-центру, в якому взяли участь заступник голови районної державної адміністрації В.В.Барвінок, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Є.М.Коваль, директор Віньковецької ЦБС Л.М.Нетреба.
   

            

     Відкриття Інтернет-центру в бібліотеці надає користувачам доступ до світових електронних інформаційних ресурсів. У першу чергу таку можливість отримають соціально незахищені верстви населення, безробітні, люди з обмеженими фізичними можливостями, студенти, учні, працівники освіти, культури тощо. Головне завдання Інтернет-центру — забезпечити доступ читачам бібліотеки до Інтернету, а також допомогти їм орієнтуватися у cвiтовій комп’ютерній мережі.

   Види діяльності Інтернет- центру:
      - Навчання ПК;
      - Навчання роботі в мережі;
      - Пошук інформації в Інтернеті;
      - Інтернет-екскурсії, віртуальні подорожі;
      - Організація практичних тренінгів для бібліотечних працівників;
      - Проведення тематичних тренінгів, семінарів;
      - Створення вебліографічних покажчиків за окремими темами;
      - Розширення інформаційних ресурсів бібліотеки за рахунок ресурсів Інтернету;