Любити читання — це обмінювати години нудьги, неминучі в житті, на години великої насолоди» © Ш. Монтеск'є
 
   У нашій рубріці "Літературна афіша" ми пропонуємо вамі дізнайтеся про цікаві факти з життя відомих світових письменників та поетів, їх вислови про книгу та читання, улюблені цитати з прочитаних книг тощо. Тут Ви знайдете рекомендації до читання книг, що стали справжнім світовим надбанням. Адже читати про книги так само цікаво, як і читати самі романи. Часто одна деталь може змінити сприйняття оригінального тексту.
   Ми розуміємо, що в епоху стрімко розвиваючих інформаційних технологій любителів читати книги не так вже багато. Але все-таки вони є, і спеціально для них, справжніх книголюбів, пропонуємо нашу "Літературну афішу"!

 

СВІТОВІ ШЕДЕВРИ ЛІТЕРАТУРИ УСІХ ЧАСІВ

Ці книги підкорили увесь світ та не залишають байдужими жодного читача. Вони відкриють для нас дивосвіт почуттів та нових вражень. Пропонуємо   вашій увазі статтю  "Світові шедеври літератури усіх часів"
 

 

КНИЖКИ, ЯКІ РОЗМОВЛЯЮТЬ ІЗ ТОБОЮ: РОМАН «БУБА» Б. КОСМОВСЬКОЇ

Цілком логічно, що для дітей існують дитячі твори, для підлітків - підліткові, для дорослих - свої. Щодо підліткової літератури, то варто зауважити, що таких творів не так і багато, адже лише окремі автори пишуть для цієї вікової категорії: Крістіне Нестлінґер, Ульф Старк, Марина Аромштам, Марина Павленко, Барбара Космовська та ін.  
Пропонуємо   вашій увазі публікацію про роман Б.Космовської "Буба", який є яскравим прикладом саме підліткової літератури,  "КНИЖКИ, ЯКІ РОЗМОВЛЯЮТЬ ІЗ ТОБОЮ: РОМАН «БУБА» Б. КОСМОВСЬКОЇ"

 


 

СТО НАЙКРАЩИХ РОМАНІВ, НАПИСАНИХ У НОВОМУ СТОЛІТТІ

Аби невпинно вдосконалюватись, розвиватись та усвідомлювати всі дрібні, проте достатньо важливі нюанси нашого часу, потрібно читати якісну художню літературу.  Пропонуємо   вашій увазі статтю  "Сто найкращих романів, написаних у новому столітті"