Главная » 2017 » Серпень » 18 » Книжкова п'ятниця: Символи українства
15:02
Книжкова п'ятниця: Символи українства
  Багнюк А.Символи українства: худож.-інформ. довідн./ А. Багнюк.- Тернопіль: Навчальна книга - Богдан, 2010. -  512 с.:іл.

    Символи у широкому розумінні – це образи, наділені невичерпно багатою значущістю. Вони виникають як результат пізнання людиною навколишнього світу та нероздільно пов’язані із світоглядом та життєвою практикою. Кожний народ має свою систему символів, що успадковані ним від далеких предків та передаються від одного покоління до іншого у спадок. Символи є невід’ємною частиною історії народу та його способу життя.
     Українська символіка сягає своїм корінням часів Київської Русі і є своєрідним відображенням самобутності національної культури на всьому терені історичного розвитку, за всіх суспільних формацій.
    Художньо-інформаційний довідник «Символи Українства» Анатолія Багнюка в популярній формі розкриває значення і зміст національних символів та образів, що належать до основи української духовності, показує, що у священних символах України народ прагнув відобразити і ясні зорі, і тихі води, і край веселий, і мир хрещений, і славу, і волю.
   Цікавого і пізнавального читання.
Просмотров: 62 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar