Главная » 2015 » Березень » 6 » «О, жінко! Перед ім’ям твоїм…»
14:37
«О, жінко! Перед ім’ям твоїм…»
     Весна і жінка. Жінка і весна. Вони обидві прекрасні, таємничі, незбагненні, вічно юні, мінливі. Все на землі від жінки: Краса, Добро, Ніжність, Любов... Від її тепла тануть сніги і чоловічі серця. Чарівна, мила, неповторна жінка дарує найсвітліші почуття і ніжність.
    Саме у цей чарівний весняний день, напередодні Міжнародного жіночого дня – 8 березня, у залі засіданняь РДА відбулися святкові урочистості, присвячені жіноцтву району. Ведучі заходу С.В.Кушнір, провідний бібліотекар відділу обслуговування ЦРБ, та О.А.Коцемір, викладч ДШМ, поетичними рядками привітали представниць чарівної статі.               Теплі слова вітання зі святом адресували жіноцтву районні очільники в особі голови районної ради М.Д.Бойка. Під час урочистої частини заходу відбулася церемонія нагородження кращих жінок району. За плідну трудову діяльність, професійні знання, практичний досвід роботи їх було відзначено почесними грамотами РДА та районної ради. 
                     
    Чудовим музичним подарунком для всіх жінок, який створив святковий настрій та подарував незабутні хвилини насолоди від гарної пісні,  стали пісні у виконанні викладачів ДШМ І.Кукурудзи та О.Коцеміра.
            
Просмотров: 225 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar