Главная » 2014 » Березень » 7 » "Слухайте голос безсмертний Тараса!"
10:49
"Слухайте голос безсмертний Тараса!"
     07 березня 2014 року в залі засідань райдержадміністрації відбулись заходи з відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка за участі керівників органів державної влади і місцевого самоврядування, трудових колективів, громадськості.
      Голова районної ради М. Бойко привітав присутніх із знаменною подією в житті України та всього світу – 200-річчям з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, і зазначив, що: «В умовах складних процесів нашого державотворення, політичного протистояння актуальними є заповіти Тараса Шевченка, які закликають всіх нас до об’єднання заради України. Шануючи сьогодні Великого Кобзаря, ми вклоняємося до землі за його безсмертний дороговказ, за надію на те, що над Україною зійде щаслива зоря Свободи і Розквіту!».
         
 
    Під час заходу учні Віньковецького НВК, учасники народного аматорського театру РБК декламували поезії Кобзаря. За допомогою мультимедійних засобів  прослухали уривки пісень на слова великого генія «Думи мої, думи», «Бодай тобі доле» та переглянули відеоролик про життя та творчість українського генія, підготовлений працівниками ЦРБ.
           
 
      Кожне слово любові і шани, яке прозвучало під час заходу, було присвячене великому сину великого народу. У холі РДА проведено перегляд книжково-ілюстаритивної виставки "І мене в сім'ї великій...". Завершився захід покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзарю.
                
 
Просмотров: 247 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar