Главная » 2014 » Березень » 11 » Увага! Доступ до безоплатної правової допомоги у нашій бібліотеці!
11:11
Увага! Доступ до безоплатної правової допомоги у нашій бібліотеці!
     В Україні система надання безоплатної правової допомоги на сьогодні є досить розгалуженою. В Україні функціонує мережа громадських приймалень управлінь юстиції, мережа центрів надання вторинної правової допомоги, декілька мереж неурядових організацій, які надають безоплатну правову допомогу.
     Проте, всі ці суб’єкти надання безоплатної правової допомоги зосереджені в обласних центрах, або великих містах. При цьому люди з віддалених сіл чи районів часто позбавлені можливості отримати безкоштовну правову допомогу відповідної якості через неможливість, чи відсутність коштів для того, щоб доїхати до місця надання такої допомоги.
     Члени Благодійної організації «Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги» звичайно роблять дуже багато для, того щоб безкоштовні правові послуги у віддалених районах ставали доступнішими. Одним з таких проектів стало залучення бібліотек до впровадження електронного консультування.
    Хмельницька область стала однією з 8 областей України, що реалізовує програму по доступу громадян до безоплатної правової допомоги у віддалених населених пунктах. Особливістю є те, що тепер людям з таких регіонів не потрібно буде досвіту їхати до найближчого міста чи обласного центру, вистоювати довжелезні черги і як досить часто це буває та повертатись до дому так і не вирішивши своє питання.
      У Вас виникли проблеми і Ви не знаєте до кого звернутись? Необхідні консультації із сімейних, цивільних, адміністративних , трудових, земельних чи житлових спорів? Ви не маєте часу та змоги поїхати до потрібної Вам установи та отримати консультацію, пов'язану із соціальним захистом населення? Тоді Вам пряма дорога до... БІБЛІОТЕКИ. Саме тут Ви зможете знайти відповіді на всі свої запитання.
       То ж яким же чином люди зможуть скористатись цим механізмом?
     На базі Віньковецької центральної районні бібліотеки створено дистанційний консультативний пункт. Консультації проводяться у режимі Skype-зв'язку і надаються представниками органів державної влади та юристами Хмельницької обласної громадської організації "Подільська правова ліга".

       За допомогою можуть звернутися малозабезпечені громадяни, особи, віднесені до соціально вразливих верств населення (пенсіонери, інваліди, ветерани, багато сім'ї, одинокі матері) та оcоби, що опинилися в складних життєвих ситуаціях.

     Графік проведення  консуьтацій: другий вівторок та останній четвер місяця з 10-00 до 11-00.

     Нашим девізом є: «Безоплатна правова допомога від чиновника не міф. Відтепер вона доступна у Вашому населеному пункті».

Просмотров: 156 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar