Главная » Статьи » Віртуальні виствки » Це вам цікаво)

Іх читає світ: Ю Несбьо

Іх читає світ: Ю Несбьо


     Норвежець Ю. Несбьо (нар. 29.03.1960 р. у Осло) у себе на батьківщині спочатку став відомим як економічний оглядач (він закінчив Норвезьку школу економіки), потім як рок-музикант і композитор популярної групи "Di Derre", а наприкінці 90-х ще й як письменник, автор серії романів про норвезького поліцейського Харрі Холе. Перший з романів серії - "Нетопир" (1997) був визнаний кращим детективом Скандинавії, удостоївся у критиків звання "миттєвого бестселера" й приніс автору престижну премію "Срібний ключ".
     Перш ніж взятися за перо, норвезький письменник Ю Несбьо встиг пограти за футбольний клуб «Мьольде», закінчити Вищу школу економіки і бізнесу, поторгувати на біржі і стати вокалістом рок-групи Di Derre. Багатий життєвий досвід знадобився Ю Несбьо при написанні бестселерів «Спаситель», «Червоношийка», «Мисливці за головами», «Леопард» та інших романів.
     У 2007 Несбеьо випустив свою першу дитячу книгу " Doktor Proktors prompepulver " . Зараз він живе в Осло.


 

Пропонуємо переглянути книи із серії "Карта світу", що надійшли до фонду нашої бібліотеки:

Несбьо Ю.
Нетопир: роман / Ю. Несбьо; переклад В. М. Верховня; худож.-оформлювач О. Г. Жуков. - Харків: Фоліо, 2012. - 381 с. - (Карта світу).
 
     У Сіднеї жорстоко вбито молоду норвежку Інгер Холтер. Для розслідування цього злочину на допомогу австрійським поліцейським приїздить детектив із Осло Харрі Холе. В Австралії на нього чекає багато несподіванок. Тут він зустрічає й втрачає друзів і кохання. А пошуки вбивці, подібного до страшного змія Буббора з легенд австралійських аборигенів, перетворилися на смертельний бій із загадковим ворогом...
   
Несбьо Ю.
Безтурботний: роман / Ю. Несбьо; переклад В. С. Бойка; худож.-оформлювач О. Г. Жуков. - Харків: Фоліо, 2013. - 607 с. - (Карта світу).

 
     Харрі Холе й уявити не міг, у яку халепу вскочив. З одного боку, заплутана справа із пограбування банку, в розслідуванні якої виникло більше питань, ніж відповідей, а з іншого - загадкове самогубство його колишньої коханки, з котрою він провів останню в її житті ніч. Усе обертається проти Харрі. Схоже, комусь конче потрібно усунути його, хтось веде з ним дуже ризиковану гру Та не був би він Харрі Холе, якби дозволив знищити себе...
   
Несбьо Ю.
    Червоногрудка: роман / Ю. Несбьо; переклад В. М. Верховня; худож.-оформлювач О. Г. Жуков. - Харків: Фоліо, 2012. - 542 с. - (Карта світу).

     Занурившись у справу про нелегальну торгівлю зброєю, детектив Харрі Холе натрапляє на дуже підозрілу оборудку: хтось за великі гроші придбав гвинтівку з оптичним прицілом. Хто він і на кого збирається полювати? Відповіді немає, а зброя між тим вже діє, вбивства йдуть одне за одним, і "мисливець", схоже, вважає себе непереможеним. Харрі іноді здавалося, що він ганяється за привидом. Страшно равіть уявити, хто може стати наступною жертвою. Убивцю слід зупинити за будь-яку ціну, і Харрі вже знає, як це зробити...
   
Несбьо Ю.
    Таргани: роман / Ю. Несбьо; пер. К. Г.Дуброви; худож.-оформлювач Д. О. Самойленко. - Харків: Фоліо, 2013. - 381 с. - (Карта світу).

 
   У борделі Бангкока вбито норвезького посла. Харрі Холе вирушає до Таїланду, щоб суто конфіденційно розслідувати це вбивство. Опинившись у злачних місцях Бангкока, в опіумних кублах та стрип-барах, він поступово розуміє, що не все так просто, як здавалося попервах. Таргани шурхотять за плінтусами... Хто ж вони? Проте Холе, незважаючи на всі перешкоди, докопається до істини і розкриє цю заплутану справу. 
Книги можна отримати на відлділі обслуговування нашої бібліотеки. Приємного читання!
 
                                                                             

 

Категория: Це вам цікаво) | Добавил: VCRB (28-05-2015)
Просмотров: 510
Всего комментариев: 0
avatar