Главная » 2017 » Березень » 7 » Поетичний онлайн-марафон “Хмельниччина читає Шевченка”
16:13
Поетичний онлайн-марафон “Хмельниччина читає Шевченка”
    Знов прийшла на землю Шевченкова весна. 9-го березня виповнилося 203 роки з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
    Відзначаючи 203-ю річницю від дня народження Великого Кобзаря, обласна бібліотека для дітей ініціювала поетичний онлайн-марафон “Хмельниччина читає Шевченка”, який пройшов у всіх спеціалізованих бібліотеках для дітей області з 1 до 7 березня 2017 р.
     Відкрили марафон читачі обласної бібліотеки, які з натхненням та щирістю декламували вірші для своїх ровесників з Ярмолинецької районної бібліотеки для дітей. А далі естафета переходила від бібліотеки до бібліотеки згідно графіка. 
    7 березня Віньковецька районна бібліотека прийняла естафету від Волочиської дитячої бібліотеки ОТГ та передала Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей, в якій відбулось урочисте завершення поетичного он-лайн марафону.
   Вшановуючи пам’ять Великого Пророка, користувачі районної дитячої бібліотеки чудово представляли вірші та уривки з безсмертних творів Тараса Шевченка, які в переддень 8 Березня об'єднані одним лейтмотивом - уславлення її величності Жінки.
    Учасниками марафону стали учні Віньковецького НВК 2-11 класів:  Жук Іван (2 клас),  Бурковська Ірина (5 клас), Сухостав Євгеній (5 клас), Жук Валерія (3 клас гімназії), Ковальський Богдан (3 клас гімназії), Томак Таня (3 клас гімназії), Андрухів Василь (3 клас гімназії), Дурач Владислав (3 клас гімназії), Дарія Залуцька (3 клас гімназії), Волковинський Богдан (6 клас гімназії),  Предко Марина (7 клас гімназії), Гевко Олеся (7 клас гімназії), Білоус Катерина (7 клас гімназії).
   А вихованцем дитячої школи мистецтв Нирненком Іваном на баяні було виконано «Реве та стогне Дніпр широкий».
   Невмирущі поезії Великого Кобзаря є своєрідним символом віри для багатьох поколінь справжніх, щирих українців. 

 
Просмотров: 125 | Добавил: VCRB | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar